Вільне життя

Одужати допоможе молитва

Настоятеля церкви Успіння Пресвятої Богородиці, що у Борщеві, отця Богдана Боднара вірні знають не лише як ревного душпастиря, але останнім часом і як щедрого благодійника. Вже декілька разів отець Богдан разом із групою волонтерів Борщівщини їздив до важкопоранених і хворих солдатів у головний військовий клінічний госпіталь, що в Києві.

Тут уже знайшов чимало друзів, які з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

— Папа Римський Франциск минулий рік проголосив Роком Божого Милосердя, тому всі, хто небайдужий до долі наших захисників, вирішили долучитися до цієї благородної місії, — розповідає о. Боднар. — Коли ми вперше відвідали хворих у госпіталі, я побачив у їхніх очах велику жагу до життя, адже це молоді хлопці. Мені було надзвичайно боляче бачити й усвідомлювати, що багатьом із них доводиться долати важкі поранення й недуги. В таких випадках молитва — то надійна зброя проти зневіри, вона додає терпіння і сил. Я вислухав історію життя майже кожного бійця, з котрим доводилося спілкуватися, і запевняв, що молитви, які складають вірні у храмах за одужання, допоможуть подолати всі труднощі. Найвищою нагородою для мене було почути з уст солдатів, що саме від нашої зустрічі їм ставало легше і фізично, і морально. Та найбільше мене вразила історія одного солдата, про якого я згодом дізнався від медичного персоналу. З’ясувалося, що в нього немає рідних, тож ми взяли опіку над ним. Зі свого боку я щиро молюся, а волонтери допомагають продуктами, ліками, коштами й одягом.

На черзі, за словами отця Богдана, — черговий візит до госпіталю, де на священика й волонтерів із нетерпінням чекають бійці.

Ірина МАДЗІЙ

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини