Вільне життя

Порядок надання відпусток учасникам АТО

Військовослужбовцям надаються щорічні основні відпустки зі збереженням грошового, матеріального забезпечення, а також грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення. Тривалість основної відпустки залежить від вислуги років.

За інформацією Тернопільського обласного військового комісаріату, тривалість щорічної основної відпустки для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні до 10 років, становить 30 календарних днів; від 10 до 15 років – 35 календарних днів; від 15 до 20 років – 40 календарних днів; понад 20 календарних років – 45 календарних днів. Час для проїзду в місця проведення зазначеної відпустки і назад не надається.

В особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію надання військовослужбовцям щорічних основних відпусток здійснюється за умови одночасної відсутності не більше 30% загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу.

Святкові та неробочі дні при визначенні тривалості щорічних основних відпусток не враховують.

Щорічну основну відпустку надають протягом календарного року.

Військовослужбовцям, яких прийняли на військову службу за контрактом, тривалість щорічної основної відпустки в році початку військової служби обчислюють із розрахунку 1/12 частини тривалості відпустки, на яку вони мають право, за кожний повний місяць служби до кінця календарного року.

В особливий період під час воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини