Вільне життя

Поцілив у точку — в п’яту

Російські військовослужбовці, котрі на Донбасі «косят» під місцевих бойовиків, вільного від служби часу не марнують. Намагаються використати його з максимальним ефектом і для цього вдаються до пограбувань. Наша розвідка відслідковує такі епізоди та час від часу повідомляє про них через ЗМІ.


У Горлівці лейтенант Шевчук у компанії з рядовим Скіцаром учинили збройний напад на місцевого жителя й заволоділи його автомобілем. Очевидно, вирішили, що такий трофей має належати їм по праву. Адже боронять того чоловіка від «київської хунти», то йому навіть не личить шкодувати для захисників якогось там автомобіля.

Прапорщик Глазунов вирішив «провести ревізію» в приватних гаражах. Там завжди є щось таке, що можна поставити на свою машину або продати. Та цього разу зброю мали не тільки вояки, а й цивільні. Побачивши, що люди готові до опору, бравий прапорщик кинувся навтьоки. І… дістав поранення трохи нижче спини (це місце ще називають п’ятою точкою). Рана в російського вояки не смертельна, але, мабуть, болюча.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини