Вільне життя

Почаївські туристи привезли зі Львова 9 кубків

З 22 по 25 березня проходив Кубок Львівської області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді, присвячений Героям Небесної Сотні. Команди Почаївського будинку дитячої творчості та спорту «Екліпс» здобули 9 кубків.

Змагання пройшли на базі Хирівської школи-інтернату (Львівська область). У них взяли участь 20 команд двох вікових груп.

Старша вікова група долала «Смугу перешкод» (змагання зв’язок, дистанція ІІ класу) та «Смугу перешкод» (особисто–командні змагання, дистанція ІІІ класу). І місце на обох дистанціях і І місце в загальному заліку завоювала команда Почаївського будинку дитячої творчості та спорту «Екліпс 1». Це Вероніка Хоміч, Денис Гонтарук, Владислав Ковальчук Катерина Коріньовська і Юрій Скальський, останній зайняв І місце на «Смузі перешкод» (дистанція ІІІ класу) та здобув звання кандидата в майстри спорту зі спортивного туризму.

У середній віковій групі І місце на «Смузі перешкод» (особисто–командні змагання, дистанція ІІ класу) завоювала почаївська команда «Екліпс 2» (Роман Хоміч, Аліна Сороківська, Наталія Сімора та Артем Гонтарук). ІІ місце — теж за почаївцями – командою «Екліпс 3» в складі Марії Мазуркевич, Владислава Сімори, Дениса Гонтарука та Іллі Маслія. На «Смузі перешкод» (особисто–командні змагання, дистанція ІІ класу) знову перемогу здобула команда «Екліпс 2», а «Екліпс 3» дісталося ІІІ місце.

У загальному заліку середньої групи переможцем стала команда «Екліпс 2», а ІІ місце виборола команда «Екліпс 3».

Туристи з Почаївського будинку дитячої творчості та спорту привезли зі Львова 9 кубків, звання чемпіонів області, призові місця та нового КМС зі спортивного туризму.

О. НАКОНЕЧНА,

культорганізатор Почаївського будинку дитячої творчості та спорту.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини