Вільне життя

Реваншуватися не пощастило

Перед матчем-реваншем із футбольним клубом «Тернопіль» гравцям «Буковини» довелося здолати набагато коротшу відстань, аніж містянам перед мандрівкою до Чернівців. Адже підопічні Василя Івегеша запропонували минулої неділі, 6 березня, провести повторний у це міжсезоння поєдинок на штучному полі стадіону в Синькові Заліщицького району.

Саме ця обставина, здогадуюся, і допомогла футболістам з Буковини знову домогтися вельми сприятливого для себе підсумку. Переїхавши за Дністер, уже невдовзі опинилися в одному з українських «сіл-мрій». Номінальні господарі, звісно, з перших же хвилин доклали максимум зусиль, аби поквитатися за поразку в одному з перших після зимової перерви спарингів. На перерву навіть пішли з аналогічним, як у матчі в Чернівцях, результатом — 1:0 на свою користь. Уже на десятій хвилині одинадцятиметровий реалізував знаний у Тернополі колекціонер футбольної атрибутики і, до того ж, один з найталановитіших за останнє десятиліття вихованців тренерського дуету «Івегеш — Назаренко» Сергій Атласюк.

Та не так швидко казку розповісти, як справу до ладу довести. На початку другої половини зустрічі майстри з вищого за рангом дивізіону, нема сумніву, дещо розслабилися. Інакше би не дозволили гостям забити Сергієві Чернобаю безпосередньо зі штрафного через невдало вибудовану «стінку». І хоча «тернопільський Ліонель Мессі» Віталій Богданов менше, ніж за десять хвилин, знову вивів свою команду вперед, обігравши під час сольного проходу двох конкурентів і влучно пробивши метрів із шістнадцяти, переможний настрій, вочевидь, уже було втрачено. Спочатку гості не менш успішно реалізували одинадцятиметровий. А невдовзі ідеально скористалися ще однією фланговою передачею в карний майданчик суперника — 3:2 на користь «Буковини».

Про «втому» гравців «Тернополя» працівники прес-служби клубу цього разу вирішили за краще не згадувати. Зате не забули назвати склад, який узяв участь у грі з «Буковиною»: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Соколовський, Кондзьолка (Гаврилюк, 70), Богданов, Кривий (Гром’як, 70), Дорі (В. Сороцький, 46), І. Сороцький (Полянчук, 75), Шевчук (Тарабалка, 75).