Вільне життя

Рівняння на старших

Понад півсотні безстрашних юних атлетів із Кременецької СДЮШОР та кількох районів Івано-Франківщини сперечалися минулих вихідних за нагороди чемпіонатів України зі стрибків на лижах із трампліна та лижного двоєборства серед юнаків і дівчат. Відсутність снігу (якого забракло і взимку, аби провести ці старти) не злякала учасників: кременецькі трампліни мають штучне покриття, а лижні перегони цілком можна замінити кросом. 

На урочисте відкриття змагань завітали міський голова Кременця Олексій Ковальчук, державний тренер Міністерства молоді та спорту України Роман Рудницький, керівники профільних департаменту та управління Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур і Віталій Тріль, відомі тренери і ветерани спорту.

Наймолодші з діток продемонстрували свою майстерність на 15-метровому трампліні. Старшим же не страшні і регулярні польоти з 30-ти і 40-ка метрових. Дружно вболівали за кожного сміливця батьки учасників. А ті, намагаючись показати найкращий результат, звісно ж, мріють про те, щоб уже невдовзі стати хоча би такими майстрами, як учасники цьогорічних других зимових Юнацьких Олімпійських ігор у норвезькому Ліллєхаммері Дмитро Мазурчук і Степан Пасічник. Перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко від імені олімпійської родини краю вручив двом кращим вихованцям Кременецької СДЮШОР зі стрибків на лижах із трампліна і лижного двоєборства премії і пам’ятні призи. В недалекому майбутньому очікуватимемо їхніх вагомих успіхів на міжнародній арені і під час стартів дорослих.

Фото автора і О. СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини