Вільне життя

Сакварелідзе: Шокін пов’язаний з “діамантовими” прокурорами

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявляє про ділові зв’язки генпрокурора Віктора Шокіна і “діамантових” прокурорів. Про це він заявив нині на брифінгу.

За його словами, справа “діамантових” прокурорів стала Рубіконом для української прокуратури.

“У нашому провадженні близько 40 корупційних справ, але все якось замкнулось на справі “діамантових” прокурорів. Чому? Бо генпрокурор Віктор Шокін у цій справі виступає як найпалкіший адвокат і захисник Корнійця і Шапакіна. Наближених до нього людей”, – заявив Сакварелідзе.

“Є такий термін – керуючий справами. От Корнієць сам по собі “керуючий справами” Шокіна. Є також інформація, що деякий час він був його водієм. Це доводиться вилученими у Корнійця документами, які прив’язують його до Шокіна”, – додав він.

Сакварелідзе заявив, що його і його команду обманули, пообіцявши провести реорганізацію відділу, а насправді зараз їх усіх намагаються дискредитувати і звільнити.

“Вони прийшли і повірили мені, президенту, за указом його булла створена ця служба. 7 слідчих, 4 прокурора і кілька ІТ-спеціалістів створили серйозну небезпеку для системи. Для Шокіна, для його заступника Столярчука, для його заступника Севрука”, – заявив Сакварелідзе.

За його словами, якщо система кардинально не зміниться, то в Україні продовжиться “такий же дерибан”.

Як відомо, раніше Сакварелідзе заявляв, що в Генпрокуратурі продовжуються звільнення слідчих, які вели справу “діамантових” прокурорів.

Генпрокурор Віктор Шокін відмовився пояснювати, чому відбуваються ці звільнення.

Сакварелідзе і кілька громадських організацій анонсували акцію протесту під ГПУ проти звільнення їхньої команди.

Джерело: Українська правда

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини