Вільне життя

Сатиричні новини

Київський апеляційний суд зупинив люстрацію екс-заступника голови Нацбанку Бориса Приходька. Про це повідомила голова Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік.

Вона нагадала, що Приходько перебуває під слідством за розкрадання 2,69 мільярда гривень з Аграрного фонду.

До друку готують збірник оповідок, написаних недолюстрованими чиновниками під назвою «Порятунок — у розкраданні». Книжці пророкують успіх серед тих осіб, які мали потрапити під люстрацію, однак через великі суми розкрадених державних коштів Феміда заплуталася у провадженнях.

***

Лідер фракції БПП Юрій Луценко, підсумовуючи зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії, заявив, що в України є два тижні для формування нової коаліції і уряду, та 2—3 місяці для проведення реформ.

Українські науковці переформулювали один із законів Ньютона. Нині він звучить так: «Прискорення «п’ятої точки» прямо пропорційне силі, що на неї діє». На практиці це означає скорочений термін проведення реформ в Україні. Якщо від президентських і парламентських виборів минуло два роки, а результатів не видно, то нині час на реформи скоротили до двох місяців і двох тижнів.

***

Євросоюз схвально оцінює розроблені урядом України «Правила етичної поведінки державних службовців», зокрема і вимогу до держслужбовців утриматися від проявів публічної критики влади. «Це міжнародна норма професійної державної служби, яка повинна бути політично не заангажованою та не брати участі у політичних суперечках», — наголосив прес-аташе ЄС в Україні.

Українці, обурені «етичною» постановою Кабміну, мають намір розробити для європейських чиновників, що підтримують цензуру в українському уряді, тлумачний словник. Там, зокрема, пропишуть, чим політичні суперечки відрізняються від господарських, а також як розрізняти передвиборчий популізм і слушні зауваження.

***

Тристороння контактна група в Мінську підписала ще два документи про нормалізацію ситуації на Донбасі на лінії зіткнення. Перший документ — про позначення і карти районів, які підлягають розмінуванню. Другий — про повну заборону на навчання із застосуванням усіх видів бойових озброєнь.

Бойовики «ЛНР» і «ДНР» невдовзі потраплять у Книгу рекордів Гіннеса за найбільшу кількість невиконаних та порушених умов усіх укладених для них Росією договорів, в тому числі і згаданих вище.

Фото  з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини