Вільне життя

Сатиричні новини

Апеляційний суд Києва розблокував пенсійні рахунки колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова в Україні. Захисники запевнили суддів: утікачу-чиновнику більше немає на що жити. За їхніми словами, пенсія — єдине джерело доходу для Азарова.


Наразі залишається ще одне завдання перед захистом Азарова, а також його колишніх підлеглих — переконати суддів, що екс-прем’єр і екс-міністри ні в чому не винні й можуть безперешкодно повернутися в Україну. Тим часом є підстави вважати, що вичерпуються запаси межигірського золотовалютного фонду і схоже клопотання буде готувати Віктор Янукович.

***

Кафе, яке відкрили у сумнозвісному київському Будинку профспілок, працює незаконно. За словами керівника департаменту благоустрою Київської міськдержадміністрації Дмитра Білоцерковця, будівля — аварійна. Там не можна вести жодної господарської діяльності.

За мотивами цього інциденту на екранах столичних телеканалів невдовзі з’явиться короткометражна гостросюжетна стрічка під назвою «За що карати?» У ній столичні чиновники будуть вершити долю бізнесмена, роблячи важкий вибір між підставами для покарання. «За що ж його карати?» — ставитиме складне для себе питання слідчий Переверникрутченко: за відкриття без дозволу (як це роблять багато «своїх» людей) чи за відкриття закладу харчування в аварійному приміщенні?

***

Громадянину Російської Федерації Владиславові Кондалову, котрого днями затримали військовослужбовці та представники Служби безпеки України в Луганській області, загрожує ув’язнення до 15 років. Про це повідомив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук на брифінгу в середу в Києві.

Українська Феміда пропонує внести зміни до тлумачного словника, розширивши значення слова «загрожує». На її думку, в судочинстві воно позначає тільки намір покарати. Як свідчать численні приклади, не обов’язково, що таке покарання відбудеться взагалі.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини