Вільне життя

Сатиричні новини

Заступника одеського губернатора Сашу Боровика, який у середу прийшов у міськраду Одеси як міський депутат, винесли із залу засідань. Після того як Боровик закінчив свій виступ з трибуни ради, до нього з букетом білих квітів підбіг інший депутат, підхопив на руки і під оплески частини депутатів виніс із зали засідань, зачинивши за ним двері.

На українські екрани вийшла друга серія серіалу «11 друзів Барни». Її назва — «Як учень учителя хотів перевершити. Репетиція».

***

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов вважає, що партнери України не допомагають їй зі зброєю, оскільки бояться дратувати Росію. За його словами, наша держава зобов’язана спиратися на свій військовий потенціал.

Дипломати країн Європи та Північної Америки розробили шкалу лякалок для Російської Федерації. Ці лякалки призначені для того, щоб партнери України не порушували «рівень дратування» Росії, шкідливий для них. Так, до лякалок І ступеня складності віднесли оголошення про стурбованість, до ІІ — санкції, до ІІІ ступеня (тобто — найризикованіших) — поставку зброї.

***

Генпрокуратура України має намір почати розслідувати розкрадання виділених США і європейськими партнерами коштів на реформування прокуратури. За словами прокурора ГПУ Владислава Куценка, у відомство надійшли звернення нардепів. Крім того, близько 50 депутатів Ради звернулися в сенат США. Сума, яку розкрали, коливається в межах 200 тисяч — 2 мільйонів доларів.

Скоромовка-головоломка: «Прокуроре, скажи колезі-прокурору, хай прокурор прокурору скаже, щоб прокуратура прокуратурні американські гроші прокуратурила і винних запрокуратурила».

***

Глава Державної фіскальної служби України Роман Насіров скаржиться, що зарплати керівників великих держкомпаній набагато вищі, ніж у керівництва ДФС.

В Україні невдовзі будуть складати список незадоволених зарплатнею осіб. У нього планують внести такі дані: посада, дохід, дійсний розмір окладу та бажаний розмір окладу. За попередніми прогнозами, лідерами за бажаним розміром окладу можуть стати держслужбовці, а у «хвості» списку — опинитися решта громадян. За дійсним розміром окладу та доходом усе може виявитися навпаки — найбіднішими, як завжди, будуть чиновники, а найбагатшими — простий люд.

***

Ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко має намір перенести псевдовибори в захоплених «ДНР» районах, поки усім жителям не видадуть «паспорти». Без останніх взяти участь у виборах буде неможливо.

Соціологи розробили патріотичний питальник для мешканців «ДНР» щодо псевдовиборів: а) «ви не прийдете на дільницю голосувати»; б) «прийдете без паспорта»; в) «прийдете з українськими паспортами»; г) «символічно спалите на дільниці деенерівський паспорт». Мета опитування — довести, що вибори на окупованих територіях такі ж «дійсні», як і тамтешні «паспорти».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини