Вільне життя

Сатиричні новини

Генпрокурор України Віктор Шокін офіційно наказав прокурорам не передавати справи в Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. Про це написав глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін у своєму блозі.

«Разнарядка» Генпрокурора містить перелік з десяти пунктів законодавства, якими мають послуговуватися прокурори для офіційної відмови у передачі справ… Тут є аргументи на будь-який смак — від перекручування до красивої маніпуляції».

Прихильники ГПУ будуть вимагати від українського парламенту внести зміни в законодавство, щоби закріпити за відомством право ловити «велику рибу» і «потрошити» її самостійно, не ділячись з іншими. Крім того, активісти вимагатимуть надати працівникам Генпрокуратури статус недоторканних, якби раптом НАБУ вирішила «закинути сіті» у їхнє «болітце».

***

Днями глава Мінфіну Наталія Яресько вперше заявила, що готова обійняти посаду прем’єр-міністра. Її кандидатуру вже давно розглядали як одну з основних на посаду прем’єра. Яресько навіть брала участь у відповідних переговорах. Однак вона висунула умови прем’єрства, які не влаштували керівництво держави. Тому головним претендентом на посаду голови уряду стали називати спікера Володимира Гройсмана.

Науковці довели — корупційний вірус найкраще почуває себе в організмі тих українців, котрі тривалий час живуть в Україні. Ті ж, хто має українське коріння, але жив за кордоном (як Наталія Яресько),  до нього мало піддатливі. Тому вони становлять небезпеку для системи, в якій вірус розкошує. Таких осіб треба ізолювати, аби максимально обмежити доступ до заражених.

***

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко дала письмові гарантії Президенту Петрові Порошенку підтримати на пост прем’єр-міністра дві кандидатури — керівника Міністерства фінансів Наталію Яресько та голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

Стилісти й перукарі Тимошенко долучилися до поповнення фонду українських народних прислів’їв і приказок ще одним «екземпляром»: Тимошенко змінила зачіску — на нові політичні домовленості.

***

За результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, в разі виборів до Верховної Ради в середині березня у першу трійку лідерів перегонів увійшли би «Батьківщина» (18,6 відсотка), «Опозиційний блок» (13,2 відсотка), «Блок Петра Порошенка» (11,4 відсотка).

За даними травматологів: чим більше українці наступають на граблі, тим більше прогресує в них політичний склероз.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини