Вільне життя

Сатиричні новини

Президент Петро Порошенко зазначає, що не в силах пояснити собі і українцям причин, за якими міжнародне співтовариство не бажає постачати зброю для Збройних сил України.

Соціологи зазначають — українці не в силах пояснити собі і світові причин, за якими керівництво їхньої держави не бажає запровадити порцію санкцій для Росії. США запровадили, ЄС зі скрипом, але запровадило, а от Україна не може…

***

У Криму судять активіста євромайдану Андрія Коломійця. Його звинувачують у замаху на вбивство двох колишніх працівників «Беркута» під час Революції Гідності в Києві.

Політологи виявили ефект «кривого дзеркала» у поведінці кримської влади. Вона з точністю до навпаки копіює спроби столичної влади покарати силовиків і чиновників, через котрих відбулися кровопролитні події. От тільки в анексованому півострові ловлять і садять майданівців, а з материкової України головні винуватці спокійно повтікали, деякі їхні підлеглі умудрилися на посадах утриматися, одним висунули обвинувачення без загрози для кар’єри, а інших ніяк не вдається «долюструвати».

***

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, коментуючи своє ймовірне призначення на посаду прем’єр-міністра, заявив, що не піддасться на шантаж олігархів, корупціонерів і популістів. Він переконаний, що новий уряд має спиратися не на популістичну, а на реальну коаліцію, яка хоче робити зміни в нашій державі.

У парламенті вже який місяць ворожать на розплетеній косі, щоби дізнатися, буде у ВР ота реальна коаліція, чи ні. Наразі «доворожилися» до того, що ще десяток депутатів для неї залишилося прикупити. Про те, чи захоче отака ліплена «ширка» робити зміни в державі, невідомо — є ризик, що для ворожби однієї коси не вистачить.

***

Суд надав дозвіл детективам Національного антикорупційного бюро України на тимчасовий доступ до речей та документів, що пов’язані з компанією «Дніпровенд» щодо закупівлі рюкзаків для МВС. Про це йдеться в ухвалі Солом’янського районного суду міста Києва.

Невдовзі з’явиться оновлений перелік дозволів, які можуть видавати українські суди. Серед новинок — дозвіл на боротьбу з корупцією…

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини