Вільне життя

Себе не обділила

Статтю 191 Кримінального кодексу України — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем — тернопільські поліцейські інкримінують 26-річній продавцю-консультанту одного з торгових закладів обласного центру. Молода жінка поклала до власної кишені частину грошей, які мала сплатити за оренду.


До правоохоронців звернулася приватний підприємець, яка орендує торговий зал у ТРЦ «Подоляни». Жінка заявила, що з каси її магазину одна із працівниць крала гроші.

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що жителька Івано-Франківщини, володіючи мережею магазинів з реалізації посуду, вирішила відкрити торговий заклад у Тернополі. Орендувала приміщення в «Подолянах», завезла товар, найняла працівників. Одній із продавців довірила оплачувати орендну плату. Та через півроку отримала лист від орендодавців, де останні просили ліквідувати заборгованість. Сума була чимала — майже двадцять п’ять тисяч гривень.

Бухгалтер підприємства, провівши фінансову ревізію в магазині, з’ясувала: продавець справно брала з каси суму, потрібну для сплати оренди, проте платила не все. За один місяць привласнила понад сім тисяч гривень, за інший — трохи більше шести тисяч. Загалом за чотири місяці поклала до кишені майже 25 тисяч гривень.

Намагаючись уникнути відповідальності, тернополянка спочатку заперечувала свою причетність до заволодіння грошима. Та доказів виявилося достатньо, аби продавцеві оголосили підозру. Сьогодні жінка не тільки співпрацює зі слідством, а й частинами повертає крадене. Досудове розслідування триває.

Світлана НАКОНЕЧНА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини