Вільне життя

Складова освіти

Придивіться уважно, діти, до цього відкритого, доброго й водночас мужнього обличчя, загляньте в ці очі. А тепер, не дивлячись на підпис унизу, скажіть: хто це на портреті, розміщеному в нашій школі? Правильно, це наш дорогий… А ось на цьому портреті кого ми бачимо?


Зізнаюся: давно не був я в школі, а тому не маю стовідсоткової впевненості, що саме так кажуть учителі дітям. Зате міністр освіти і науки України Сергій Квіт прекрасно інформований про те, що діється в школах. І недавно категорично виступив проти того, щоб там розміщували портрети чиновників. Вважає, що учнів треба навчати критично й незалежно мислити, а не «молитися» на зображення начальників. На його думку, повинні бути в школах і портрети. Історичних діячів, тих, хто відзначився при захисті цілісності й незалежності України, кращих випускників навчального закладу.

Мудро каже міністр. Треба, щоб його вказівки виконали. Ось тільки виникає в мене одне побоювання: ану ж котрийсь директор школи, палкий послідовник ідей пана Квіта, накаже розмістити на стіні його портрет. Тоді складеться враження, що міністр рекомендував зняти всіх, аби залишитися самому…

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини