Вільне життя

Спільна для всіх турбота

Де ті новорічно-різдвяні свята: вже й квітень не за горами! Тож Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» нагадує прихильникам фізичної культури і спорту про те, що саме в квітні Міністерство молоді та спорту України спільно із Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ось уже багато років підряд традиційно проводять Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх — спільна турбота». 

Головна його мета — напередодні весняно-літнього сезону силами прихильників здорового способу життя впорядкувати й облаштувати спортивні майданчики. П’ятдесят найактивніших волонтерів із кожної області нашої держави отримають у нагороду дипломи і пам’ятні сувеніри від всеукраїнського центру.

171

Відповідальні за проведення місячника на Тернопільщині — департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр «Спорт для всіх» закликають кожного завжди бути у хорошій фізичній формі і запрошують взяти активну участь у благоустрої спортивних майданчиків, які допомагають вам її підтримувати.

Фото О. СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини