Вільне життя

Струс інтелекту

«Какой русскій нє любіт бистрой єзди». А який «бухнуть» не любить? Коли ж поєднується одне з другим, то виходить сумний результат.

На початку березня військовослужбовці 6 окремого мотострілецького полку РФ гасали вулицями окупованого Стаханова. П’яними були і пасажири, і водій автомобіля. А навіщо їм у чомусь себе обмежувати, коли таке траплялося, щоб окупанти тримали себе в хоч якихось рамках? Гасали-гасали — врешті врізалися відразу в три автомобілі, пошкодили їх. І тут ні призвідник аварії — водій, ні інші вояки особливо не стривожилися. Не в Росії ж це сталося, хто їм що зробить на цій землі. Та вийшло по-іншому. Власники машин, люди цивільні, але доволі рішучі, вмить скрутили знахабнілих вояків і оголосили, що відтепер вони ніякі не «рятівники від укрів», а заручники. Як дадуть за них п’ять тисяч доларів і 565 тисяч рублів (розмір збитків потерпілі порахували по-стаханівськи, тобто дуже швидко), то будуть звільнені, а ні — кожен стане «вантажем-200».

У тому ж таки Стаханові група офіцерів того ж таки російського полку відвідала кафе-бар «Салам». Ну й там, як сказав би прапорщик, «водку пьянствовалі і бєзобразія нарушалі». Один з них, капітан Сергій Сергєєв, так «раздухарілся», що навіть пістолет витяг. Але тут же отримав… струс інтелекту. Щоправда, в медицині цей стан називається дещо по-іншому — струсом мозку. А якщо казати вже зовсім по-простому, то місцеві чоловіки гримнули бравого капітана по голові ще й забрали пістолет. І бойові побратими йому не допомогли.

Починають уже розуміти жителі окупованих територій, що то за «рятівники» прийшли до них. І діють відповідно до української приказки: «Який гість, така йому і честь».

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини