Вільне життя

Так співає Лесине серце

Цими днями виповнилося 145 років від дня народження Лесі Українки. З цієї нагоди в обласній бібліотеці для дітей підготували книжково-ілюстративну виставку «Спів Лесиного серця». Представлена тут література відкриє нові грані геніального поета й драматурга, талановитого прозаїка і перекладача, літературознавця і фольклориста-етнографа, публіциста і педагога, видавця і журналіста, поліглота і громадського діяча.


Розділ виставки «Я збагнула, що забуття не суджено мені» присвячений 105-річчю з часу написання драми-феєрії «Лісова пісня». Цим твором Леся Українка виспівала свою любов до милої та рідної з дитинства Волині. Найціннішим експонатом розділу є книжки «Лісова пісня» — одна з них видана 1950 року та оформлена ілюстраціями М. Дерегуса, друга — побачила світ у 1963 році в серії «Бібліотечка самодіяльного театру».

До ювілею написання драми-феєрії науково-методичний відділ бібліотеки випустив методичний матеріал «Нестихаюча пісня волинського лісу» по роботі з книжкою «Лісова пісня». Тут подана вступна стаття про життєвий та творчий шлях поетеси, розкриваються різні аспекти «Лісової пісні», зібрані цікаві факти, пов’язані із драмою, думки відомих людей про творчість поетеси, а також подаються розробки масових заходів.

Усіх охочих ознайомитись з виставкою та методичним матеріалом запрошуємо до відділу обслуговування учнів 5–11 класів — тут зможете поринути у світ творчості та краси дочки Прометея — Лесі Українки.

Тетяна ХОВАНЕЦЬ,
завідувач науково-методичного відділу обласної бібліотеки для дітей.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини