Вільне життя

«Тернопільобленерго» залишить «Промінь» зі світлом

16 березня на рахунки ВАТ «Тернопільобленерго» надійшли кошти з оплати електроенергії від заводу «Промінь». За словами енергетиків, відключати підприємство від світла 22 березня не будуть.

Нагадаю, що днями керівник Державного науково-технічного підприємства «Промінь» Тарас Білан заявив про ризик зриву держзамовлення для армії, яке виготовляють на згаданому заводі. Причина – у відключенні від електроенергії. Детальніше про інцидент можете прочитати в матеріалі «Завод – без світла, армія – без військового замовлення».

«Вільне життя плюс» отримало відповідь від ВАТ «Тернопільобленерго». Виконуючий обов’язки голови правління Ігор Юхимець так прокоментував ситуацію: «Між ВАТ «Тернопільобленерго» та ТДНТП «Промінь» укладено договір на постачання електричної енергії. ВАТ «Тернопільобленерго» виконує умови договору регулярно та постачає електроенергію вказаному підприємству.

Тривалий час за ТДНТП «Промінь» зобов’язання з оплати електроенергії, виконували інші особи на підставі укладених тристоронніх угод. За останній місяць таку угоду не було укладено. У зв’язку з чим ВАТ «Тернопільобленерго» кошти отримало безпідставно і змушене було їх повернути.

Свої договірні зобов’язання ТДНТП «Промінь» виконало лише після того, як звернулося до засобів масової інформації з відкритим листом. Оплату за електроенергію від ТДНТП «Промінь» енергетики отримали 16 березня 2016 р. о 16 годині 58 хвилин.

Тобто, договір на постачання електричної енергії між ВАТ «Тернопільобленерго» та ТДНТП «Промінь» не припинявся, він діє і немає потреби в його переукладенні чи продовженні.

Домисли стосовно перешкоджання ВАТ «Тернопільобленерго» діяльності ТДНТП «Промінь» є безпідставними. І, швидше за все, просто є виправданням за невиконання договірних зобов’язань підприємства. Адже згідно з укладеним договором на постачання електричної енергії та Постановою КМУ №59 від 17.01.2000 р. на керівників підприємств-боржників покладається персональна відповідальність за проведення своєчасних та в повному обсязі розрахунків за спожиту електроенергію, а також за наслідки, пов’язанні з припиненням електропостачання».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини