Вільне життя

Тиждень англійської мови

Добре усвідомлюю потребу вивчати англійську мову, проте жоден з аргументів на користь того, що це потрібно, не надихнув мене вдосконалювати свої знання так, як тиждень англійської мови в моїй школі. 

З понеділка стіни нашої альма-матер були прикрашені англомовними газетами й плакатами. Лише англійською вчителі Галина Гриндьо і Наталія Ворощак говорили про всі сюрпризи, які чекають на нас. Відтак виступали учні 10 і 11 класів. Вони майже без акценту розповіли цікаві факти про англійську мову і назвали багато причин того, чому потрібно вивчати її. Учні 8 класу переодягнулися в костюми англомовних героїв: Шерлока Холмса, Мері Поппінс, Міккі Мауса та інших. Після їхнього виступу мені захотілося прочитати «Собаку Баскервіллів» в оригіналі. Потім ми переглянули пізнавальний фільм про Великобританію.

Та найбільше з усіх подій насиченого тижня мені запам’яталася п’ятнична інтелектуальна битва команд «Rainbow» (капітан — учениця 11 класу Тетяна Ільчук) і «Smile» (капітан — учень 11 класу Арсен Бартусяк). Перший раунд гри складався із привітання, запитань про Британію і конкурсу на знання англійських прислів’їв. Зізнаюся: коли я дещо не розуміла в англомовному спілкуванні на сцені, було прикро — і виникало бажання негайно сісти й вивчити.

Цікавим був конкурс, коли вчителька читала текст «Spider and fly», а команди малювали все, що вони почули і зрозуміли. Які шедеври створили учасники за кілька хвилин! Капітани представляли роботи з гумором, а команда «Rainbow» навіть придумала продовження історії. Наступний конкурс — представлення країн — команди готували вдома. Учасники «Smile» розповіли цікаве про Велику Британію, а команда «Rainbow» описувала рідну Україну, її солов’їну мову та пісні англійською.

Обидві команди набрали однакову кількість балів, адже головне — не перемога, а знання та враження, здобуті під час гри.

…Не знаю, хто як, але я, опинившись вдома, відразу опрацювала кілька уроків англійської. Адже насправді вивчати її — не мука, а цікаве задоволення. Спробуйте! Впевнена, що ви ніколи не забудете тієї миті, коли вперше поспілкувалися з іноземцем або зрозуміли, про що йдеться в тій чи іншій англомовній пісні.

Марія БУРЛАК,
учениця 10 класу Циганської ЗОШ І—ІІІ ступенів Борщівського району.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини