Вільне життя

Уже веселіше

Безмедальний для жінок спринт на чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколлені дещо розчарував українських прихильників цього виду спорту. Ледве не після кожного виду програми, вочевидь, нині готові вимагати медалей від Олени Підгрушної та її подруг по команді. 

Спортсменки, на щастя, з усіх сил намагаються не розчаровувати вболівальників. І під час проведеної минулої неділі, 6 березня, гонки переслідування капітан жіночої збірної наблизилася до п’єдесталу, так би мовити, на відстань витягнутої руки. Стартувавши шістнадцятою через одну хвилину і вісім секунд після лідера, підопічна заслужених тренерів України Ігоря Починка та Олега Бунта з «місця» в «кар’єр» не взяла, добре пам’ятаючи попередні проблеми зі стрільбою. А допустивши під час чотирьох заїздів на вогневі рубежі лише один промах на третьому з них, звично для себе увімкнула на завершальному відрізку максимальну швидкість, лише дві секунди поступившись на ньому кращій з учасниць.

Так само традиційно вигравши на фініші черговий спринтерський забіг у німкені (цього разу у Франциски Пройсс) виборола п’яте місце. І відставання на 21-у секунду від бронзової медалі — це навіть менше, ніж потрібно було затратити на подолання зайвих 150 метрів штрафного кола. Молодці й інші дві українки. Так само промахнувшись лише одного разу на третьому вогневому рубежі, з 31-ї місця на дев’яте піднялася Юлія Джима. А Ірина Варвинець, схибивши на один раз за подруг більше, зуміла зберегти завойовані напередодні позиції — тринадцяте місце поміняла на чотирнадцяте.

Не заслуговують, звісно, докорів і чоловіки. Після завоювання бронзової медалі Сергій Семенов цього разу фінішував восьмим. Повторити успіх йому, як і Олені, завадило зайве штрафне коло — та ж 21-а секунда відставання від третього місця. Хоча цього разу ідеальна стрільба не вдалася — аж три промахи. Поборотися за місце в третьому десятку знову виявилося під силу Олександрові Жирному — з 28-ї позиції піднявся на 25-ту. І лише Артем Прима, схибивши найбільше від усіх співвітчизників (чотири рази) змушений був опуститися на 32-й рядок підсумкового протоколу.

Одне слово, перед індивідуальними гонками, запланованими на середу, 9 березня, українці, будемо сподіватися, ще свого останнього слова не сказали. І єдиною бронзовою медаллю постараються не задовольнитися. А незаперечним тріумфатором норвезького чемпіонату залишається лідер сезону, француз Мартен Фуркад: три старти — три перемоги.

На фото: шістнадцяте місце Олені ПІДГРУШНІЙ аж ніяк не до вподоби. П’яте вже значно краще.

Фото із сайту Федерації біатлону України   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини