Вільне життя

Уже травичка зеленіє

Сьогодні, 15 березня, відбулося розширене засідання виконавчого комітету Тернопільської обласної федерації футболу. Запрошені на нього голови районних федерацій із представниками команд із більшості районів краю і стали головними героями зібрання.   

Усе тому, що настала пора гуртом обговорити регламент нового чемпіонату Тернопільщини серед аматорських колективів.

— Можливість висловити свої пропозиції матиме кожен, — зазначив, як і рік, і п’ять тому, голова федерації Володимир Мариновський. — Але спільною з кожного принципового питання має обов’язково стати позиція більшості представників. Тільки в такому випадку матимемо гарантію, що змагання любителів, як і в попередні роки, будуть належно організованими.

Дискусія і справді виявилася доволі гарячою. Одні переживали за долю молодих футболістів, які повинні бути забезпечені достатньою ігровою практикою, інші — переймалися загальним рівнем майстерності команд, який неодмінно підвищився би, коли останні мали би змогу запрошувати більше гравців з сусідніх, скажімо, областей.

Зрештою, дійшли таки згоди стосовно того, що нове — добре перевірене старе. Якщо бажаючих узяти участь у новому чемпіонаті буде не більше п’ятнадцяти (тринадцять команд уже точно вийдуть на старт), турнір проводитиметься за класичною системою в два кола. Коли ж кількість учасників перевищить цю цифру, до дня початку змагань, 17 квітня, буде час зібратися, аби поміркувати над зміною форми турніру. Проти географічного поділу на дві зони, скажімо, виступають команди з південних районів. Надто вже багато «золотих» очок втрачають перед фінальним турніром у зустрічах між собою. На відміну від лідерів північної, в яких зазвичай набагато менше конкурентноздатних суперників. Натомість логічним для багатьох уявляється поділ учасників на дві ліги. Як це, для прикладу, практикують в сусідній Львівській області.

Погодивши також можливість кожного з аматорських колективів заявити до своїх лав двох гравців з інших територій з обов’язковим фіксованим грошовим внеском на рахунок федерації і обов’язкову присутність на полі під час гри в складі кожної команди двох молодих футболістів 1997 року народження і молодших, учасники зібрання вирішили передати проект регламенту нового чемпіонату Тернопільщини на затвердження виконкому Тернопільської обласної федерації футболу.

Фото автора      

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини