Вільне життя

Уже травичка зеленіє

P1320357

Сьогодні, 15 березня, відбулося розширене засідання виконавчого комітету Тернопільської обласної федерації футболу. Запрошені на нього голови районних федерацій із представниками команд із більшості районів краю і стали головними героями зібрання.   

Усе тому, що настала пора гуртом обговорити регламент нового чемпіонату Тернопільщини серед аматорських колективів.

— Можливість висловити свої пропозиції матиме кожен, — зазначив, як і рік, і п’ять тому, голова федерації Володимир Мариновський. — Але спільною з кожного принципового питання має обов’язково стати позиція більшості представників. Тільки в такому випадку матимемо гарантію, що змагання любителів, як і в попередні роки, будуть належно організованими.

Дискусія і справді виявилася доволі гарячою. Одні переживали за долю молодих футболістів, які повинні бути забезпечені достатньою ігровою практикою, інші — переймалися загальним рівнем майстерності команд, який неодмінно підвищився би, коли останні мали би змогу запрошувати більше гравців з сусідніх, скажімо, областей.

Зрештою, дійшли таки згоди стосовно того, що нове — добре перевірене старе. Якщо бажаючих узяти участь у новому чемпіонаті буде не більше п’ятнадцяти (тринадцять команд уже точно вийдуть на старт), турнір проводитиметься за класичною системою в два кола. Коли ж кількість учасників перевищить цю цифру, до дня початку змагань, 17 квітня, буде час зібратися, аби поміркувати над зміною форми турніру. Проти географічного поділу на дві зони, скажімо, виступають команди з південних районів. Надто вже багато «золотих» очок втрачають перед фінальним турніром у зустрічах між собою. На відміну від лідерів північної, в яких зазвичай набагато менше конкурентноздатних суперників. Натомість логічним для багатьох уявляється поділ учасників на дві ліги. Як це, для прикладу, практикують в сусідній Львівській області.

Погодивши також можливість кожного з аматорських колективів заявити до своїх лав двох гравців з інших територій з обов’язковим фіксованим грошовим внеском на рахунок федерації і обов’язкову присутність на полі під час гри в складі кожної команди двох молодих футболістів 1997 року народження і молодших, учасники зібрання вирішили передати проект регламенту нового чемпіонату Тернопільщини на затвердження виконкому Тернопільської обласної федерації футболу.

Фото автора      

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини