Вільне життя

Україна та Іран готові відновлювати економічну співпрацю, – Геннадій Зубко

Україна та Іран мають значний потенціал для ефективного співробітництва у промисловій сфері, аграрному секторі, машинобудуванні. Ми можемо значно активізувати торговельно-економічну співпрацю. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммадом Бехешті-Монфаредом.

П’яте засідання міжурядової українсько-іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва відбудеться 7-8 березня 2016 року у Тегерані. На зустрічі за участі співголови комісії з українського боку Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина обговорювалися питання підготовки до її проведення.

«Сучасний стан українсько-іранських двосторонніх відносин не відповідає тому потенціалу, який мають наші країни. Україна зацікавлена у розвитку економічного співробітництва з Іраном», – наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, для України значний інтерес представляють можливості співпраці з Іраном у промисловій сфері та реалізація спільних проектів, поставки продукції галузях машинобудування, авіабудування, суднобудування, автомобілебудування, будівництва інфраструктури метрополітену та тунелів, співробітництво в інвестиційній сфері, у галузі сільського господарства, розвиток співробітництва фінансових установ.

«Ми також готові до обговорення спільних проектів у сферах енергоефективності та відновлювальних джерел енергії. Українські підприємства готові брати участь у проектах з модернізації вугільних шахт, реконструкції енергоблоків електростанцій на території Ірану», – сказав Геннадій Зубко.

Своєю чергою Мохаммад Бехешті-Монфаред висловив впевненість, що засідання міжурядової комісії створить всі необхідні умови для активного   економічного та торговельного співробітництва наших країн.

У роботі комісії планується участь представників близько 30 українських компаній та підприємств.

Фото з вільних джерел

Джерело: Урядовий портал

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини