Вільне життя

Українська пісня, вимита сльозами

Найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою українського народу з давніх-давен є пісня. З нею прокидались і лягали спати, з нею раділи та сумували, кохали й розставалися назавжди. Саме цьому надзвичайно красивому виду мистецтва приурочили свято «Українська пісня, вимита сльозами» (із циклу заходів «Чарівний світ народної мудрості»), яке провели працівники сектору мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.


Учасниками заходу стали читачі та працівники книгозбірні. Ведучі Ольга Карпич і Тетяна Щепанівська розповіли про непросту долю народної пісні, адже за свою правдиву і глибоку сутність вона не раз зазнавала наруги від поневолювачів нашої землі.

Та яке ж свято пісні без самої пісні! Родзинкою заходу стали виступи вихованців Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької. У виконанні юних артистів прозвучали такі відомі музичні твори, як «Зелененький барвіночку», «Ой, заграйте, музики», «Якби я мала крила орлині» та інші.

Колектив бібліотеки висловлює своє захоплення і щиру подяку всім виконавцям, а також музичному керівникові Ірині Мацюк за неперевершений вокал і неповторні миті насолоди.

Уляна ПИЛИПЧУК,
працівниця обласної бібліотеки для дітей.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини