Вільне життя

УКРАЇНСЬКИЙ АГРОЕКСПОРТ В БРАЗИЛІЮ СКЛАВ $113 ТИС

Український агроекспорт в Бразилію в минулому році склав 113 тисяч доларів. І ця цифра не відповідає потенціалу нашої співпраці.
Про це повідомила заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час першого установчого засідання українсько-бразильського консультативного комітету з питань сільського господарства, яке пройшло у форматі відео-конференції.

За інформацією прес-лужби відомства бразильську сторону представляв генеральний координатор нетарифних питань міністерства сільського господарства, тваринництва та продовольчого забезпечення Федеративної Республіки Бразилія Алешандре Понтес.

«Український агроекспорт в Бразилію в минулому році склав 113 тисяч доларів США. І ця цифра не відповідає потенціалу нашої співпраці. При цьому ми зацікавлені в нарощуванні поставок зернових, олії, борошна, солоду, кондитерки та алкоголю. Обговорили також питання співробітництва в галузі селекційно-племінної справи, ветеринарної медицини, науково-технічного співробітництва та інше. Попереду ще багато перемовин», — відзначила Рутицька.

За участю керівництва Мінагрополітики, керівництва Держветфвітослужби сторони також обговорили активізацію співпраці між двома країнами та першочергові кроки для реалізації намічених цілей.

«На переговорах ми також піднімали тему біопалива. Говорили про впровадження проектів вирощування енергетичних культур та їх подальшої переробки на біопалива з урахуванням досвіду бразильських компаній», — додала вона.

Фото з вільних джерел

Джерело: Аграрний тиждень

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини