Вільне життя

У Почаєві відбулися змагання між гуртівцями будинку творчості

188 різноманітних нагород розіграли на ІХ Олімпіаді творчості в Почаївському будинку дитячої творчості та спорту. Упродовж двох днів у 28 гуртках закладу точилася запекла боротьба за звання переможців.

На олімпіаді вихованці представляли свої роботи самі. Пристрасті й напруга не вщухали аж до урочистого закриття, яке відбулося на сцені Почаївського будинку культури. Вручали відзнаки учасникам директор будинку дитячої творчості та спорту Людмила Лещук разом із керівниками гуртків.

Відкрили захід танцювальним номером вихованців гуртків спортивно-туристичного напрямку, призерів обласних та всеукраїнських змагань у національних костюмах. Тоді урочисто підняли стяги всіх гуртків, а опісля виступили вихованці гуртків сучасних танців «Мікс» та «Екстрім».

Тим часом у фойє закладу відкрили виставку «Від березня до березня», де були представили найбільші досягнення і найкращі вироби вихованців за минулий рік, а також вироби, виготовлені під час Олімпіади творчості. Завершили дійство переглядом фото, зроблених у розпал підготовки до заходу, та урочистим запуском ракет, виготовлених вихованцями гуртка ракетомоделювання «Галактика».

О. НАКОНЕЧНА,

культорганізатор Почаївського будинку дитячої творчості та спорту.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини