Вільне життя

У Тернополі змагалися юні техніки

На базі комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» відбулися міські змагання з початкового технічного моделювання. Мета змагань – розвиток технічних здібностей школярів молодшого шкільного віку та популяризація технічної творчості.

Організаторами стали управління освіти і науки Тернопільської міськради та «Станція юних техніків». Змагання проходили в два етапи: виставка-конкурс учнівських виробів та практичні завдання.

Виставка тривала в Українському домі «Перемога». На ній були представлені роботи в розділах «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіа-, ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Механічні ігри та іграшки, машини а механізми», «Ігри, іграшки та атракціони з елементами електротехніки», «Паперове моделювання і PaperCraft», «Вироби в техніках орігамі та паперопластики» та «Макети будівель». У виставці – конкурсі взяли участь 11 шкіл міста.

Переможцями стали:

  • І місце – ТЗОШ №23;
  • ІІ місце – ТЗОШ №4 та ТЗОШ №24;
  • ІІІ місце – ТСШ №29 та ТСШ №3.

У практичних завданнях взяли участь 39 учнів із 11 шкіл. Їх виконували школярі у трьох вікових категорія – учні 2, 3 і 4 класів.

У всіх трьох класах діти виконували теоретичне завдання, у другому класі виготовляли рухому іграшку та аплікацію, у третьому класі – об’ємну іграшку та складали геометричне лото, у четвертому класі виготовляли макет будівельної споруди та демонстрували знання про елементи графічної грамоти.DSC_3061

За підсумками роботи суддівської колегії змагань місця розподілились так:

  • категорія «Учні 2-х класів»:

І місце – Назарій Возняк (ТСШ №29);

ІІ місце – Софія Карашівська (ТЗОШ №26);

ІІІ місце – Юліана Харечко (ТЗОШ №26);

  • категорія «Учні 3-х класів»:

І місце – Христина Стандрет (ТЗОШ №26);

І місце – Софія Матвійчук (ТЗОШ №10);

ІІ місце – Вероніка Ящук (ТЗОШ №23);

ІІІ місце – Микола Богоніс (ТСШ №3);

  • категорія «Учні 4-х класів»:

І місце – Надія Мужевич (ТСШ №29);

ІІ місце – Мар’ян Пелех (ТЗОШ №23);

ІІІ місце – Ірина Дмитрів (ТЗОШ №26).

Командні місця розподілились так:

І місце – ТЗОШ №23 (керівник команди Галина Щербатюк);

ІІ місце – ТСШ №29 (керівник команди Ірина Корчевська);

ІІІ місце – ТЗОШ №24 (керівник команди Анжеліка Кононюк).

Команди-переможці та керівники команд нагородили грамотами  управління освіти та науки ТМР,  ереможці в особистій першості отримали грамоти від «Станції юних техніків» та призи, а всі учасники – дипломи за участь в змаганнях.

Марія КОМЕНДАЦЬКА,

завідувач оргмасового відділу «Станції юних техніків».

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини