Вільне життя

У Тернополі нині відбудуться поетичні читання

До Всесвітнього дня поезії у Тернополі відбудуться поетичні читання. Більше десятка поетів візьмуть участь у нинішньому заході, що відбудеться в книгарні «Є».

Як відомо, у 1999 році на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії пройшов у Парижі, де розташована штаб-квартира ЮНЕСКО.

«Поезія, – йдеться в рішенні ЮНЕСКО, – може стати відповіддю на найгостріші і глибокі духовні питання сучасної людини – але для цього необхідно залучити до неї як можна більш широку громадську увагу. Крім того, Всесвітній День поезії повинен дати можливість ширше заявити про себе малим видавництвам, чиїми зусиллями доходить до читачів творчість сучасних поетів, літературним клубам, які відроджують одвічну традицію живого звучного поетичного слова».

До участі в читаннях запросили Юрія Завадського, Зоряну Биндас, Миколу Шпаковського, Тараса Волинця, Юрія Вітяка, Катерину Грушовську, Романа Воробйова, Анну Лисенко, Максима Мукомелу, Юрія Матевощука та інших. Початок заходу – о 18.00.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини