Вільне життя

У Тернополі триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Починаючи з 1993 року, у дитячих бібліотеках нашої країни під час весняних канікул проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. З 21 по 27 березня у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей триватимуть Книжкові іменини.

Працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів до цієї події оформили і провели огляд літератури представленої на книжково-ілюстративній виставці: «Ці книги варті читання».

Популярністю у читачів користується сучасна проза українських авторів Л. Ворошина «Таємне товариство боягузів», «Таємне товариство брехунів», С. Дерманського «Чудове чудовисько», А. Костецького «Незвичайні пригоди і таємниці», а також твори зарубіжних авторів. Серед них – Дж. Стронг «Кімнатні пірати», «Мій братик телезірка», «Канікули з близнятами», Б. Шефер «Кіра і таємниці бублика», «Пес на ім’я Мані» та ін.

Також у зв’язку з тим, що 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, для юних читачів у бібліотеці відкрили книжкову виставку «БібліоBook: світ англійської мови». На ній діти мають змогу ознайомитись з художньою та науково-популярною літературою на англійській мові.

Зацікавлять відвідувачів і яскраві ілюстративні енциклопедії та словники для дітей дошкільного та шкільного віку: О.Зав’язкін і Т.Тележнікова «Англо-український словник для дітей у малюнках», Волт Дісней «Великий дитячий словник», англо-український фразеологічний словник тощо.

С. ЗАГОРОДНА,

бібліотекар Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини