Вільне життя

Феномен одного письменника

У перший день весни в тернопільській книгарні «Є» відбулась по-весняному тепла зустріч із Олександром Казимировичем Вільчинським – прозаїком, журналістом, викладачем кафедри журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

idQzh0XqfJY

Впродовж вечора Олександр Казимирович розповідав про письменництво, журналістику, депутатство і навіть сім’ю. Охочих послухати зібралось чимало.

Олександр Вільчинський розпочав вечір з того, що вказав на одну феноменальну річ у своїй творчості: книгу, дії якої відбуваються на вулиці Валовій й аналогу якої немає в жодного письменника. Це – «Неврахована жертва». Він також розповів і про інші дітища: «Суто літературне вбивство», «Останній герой», «Віагра для мера», «Льодовик» тощо. Для своїх читачів письменник вже готує наступний роман, проте дата його виходу невідома.

GfpQ4H_lfNs

Наступного місяця на Олександра Вільчинського очікує подорож в Шотландію.

«Мене чекає щось страшне. Кажуть, в замку мецената, який щомісяця запрошує 5 письменників з усього світу, немає інтернету. Буде важко і без риболовлі, дачі, улюбленого онука. Меценату я повинен залишити рукопис мого твору», – розповідає письменник.

За традицією, на завершення вечора пан Олександр подарував свої книги з автографом тим, від кого прозвучали найвлучніші запитання.

Зоряна Мурашка,
студентка факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини