Вільне життя

Футбол люблять усі

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» визначив нових лауреатів конкурсу малюнка на спортивну тематику. Цього разу змагалися школярі з Бережанської обласної комунальної школи-інтернату I—III ступенів із поглибленим вивченням трудового навчання і Чортківської загальноосвітньої школи-інтернату I—III ступенів. 

Протягом трьох тижнів хлопці і дівчата мали змогу відобразити в кольорі свою любов до фізичної культури і спорту. Цікаво, що дітям подобаються надзвичайно багато видів спорту — бокс, і художня гімнастика, гірськолижний спорт і волейбол, важка і легка атлетики. Особливою ж популярністю в хлопців користується футбол, а в дівчат — ігри з м’ячем на свіжому повітрі.

У Бережанах об’єктивне суддівське журі визнало переможницею Ірину Вавриків. До трійки призерів увійшли також роботи Дмитра Нагірянського і Валерія Гавви. А в Чорткові перше місце виборов Антон Благітка. За ним — Софія Школьна і Владислав Ковалів. Лауреатів нагороджено грамотами і призами від «Спорту для всіх», а учасників — відзнаками.

Фото О. СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини