Вільне життя

Хто вони?

А ніхто.  Просто їх вибрали з гірших, бо кращих не було.

Почнемо із президентів України. Симоненко — Кучма. Навіть галичани голосували за Кучму, бо не хотіли комуніста. А що отримали в результаті?

Ющенко — Янукович. Майдан підтримав першого, але що далі? Зради, чвари в оточенні гаранта. Зубожіння і розчарування людей. Так правдами і неправдами до влади прийшов Янукович.

Хто такий Янукович? Всі його знали, але писати правду боялися навіть впливові журналісти, бо добре пам’ятали, якою була доля Гонгадзе та його однодумців.

А решта що? Тисячі депутатів замість писати закони для розвитку економіки й жити, як народи Європи, крали, брехали, зраджували своїх ватажків, перебігали у фракції та партії, де давали більше грошей.

Дивлюся якось трансляцію сесії Верховної Ради. Винесли на розгляд законопроект на підтримку прав журналістів. Думаю: тут буде без проблем, добре діло підтримають одноголосно. А дзуськи! Тільки 185 «багнетів» знайшлося. Устав депутат, журналіст Сергій Лещенко. Каже: «Всі, що не голосують, це «риги». Дають слово іншому депутату. Він запитує: «Демократична коаліціє Майдану Гідності, 300 «багнетів», де ви?» Знову голосують. І знову не вистачає голосів. І так кілька разів. Я не зміг на таке дивитися. Вимкнув телевізор і думаю: хай журналісти оприлюднять імена і прізвища тих горе-патріотів і більше не піарять їх у своїх ЗМІ.

Якось Савік Шустер у своїй передачі запитав нардепів Андрія Іллєнка й Антона Геращенка — як так сталося, що обоє були на Майдані, хотіли вести країну в Європу, а нині — вороги? В яку Європу кожен з них іде?

Андрій НАСТЮК

м. Борщів

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини