Вільне життя

Хто ж від чемпіонського титулу відмовиться

Підопічні Олександра Гереги з Тернопільської ОДЮСШ удруге підряд стали чемпіонками області з волейболу серед дівчат 2002 року народження і молодших. Титул найсильніших підтвердили минулих п’ятниці-суботи, 25—26 березня, під час турніру, проведеного в Тернопільській ЗОШ №24. 

Порадувавши масовістю (аж одинадцять команд), змагання водночас засвідчили, що більшість вихованок дитячо-юнацьких спортивних шкіл краю потерпають від недостатньої ігрової практики. Через горезвісне, звичайно ж, навіть у «вік комп’ютерних технологій» аналогічне «недостатнє» фінансування. Діти нині рідко мають можливість виїжджати на різноманітні турніри. А двох чемпіонатів області на рік занадто мало, аби набути необхідного досвіду.

Попри те чи не в кожній з команд спеціалісти помітили юних волейболісток, які при належній підготовці мають шанси стати в майбутньому хорошими гравцями. Найбільш видовищною і напруженою виявилася гра двох колективів обласної ДЮСШ. Саме завдяки перемозі в трьох сетах над командою Інни Юдаєвої дівчата Олександра Гереги і змогли повторити торішній осінній успіх. А підопічні Інни Юдаєвої, зазнавши єдиної поразки, стали другими. І про такий результат, нема сумніву, не шкодують. Адже піднялися на сходинку вище в порівнянні з попереднім турніром.

Відзнаки ж за третє місце цього разу дісталися дівчатам з Чортківської ДЮСШ, якими опікується Володимир Шевчук. Певною несподіванкою стала і четверта позиція команди з Козівської ДЮСШ. Волейболістки з Городища знову засвідчили, що належним чином сприймають уроки майстерності від ветерана тренерського корпусу Теодора Кривокульського. Тим більше, що наставнику активно допомагає юна уродженка цього села, а нині — підопічна Олександра Гереги Христина Брицька.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини