Вільне життя

Час і дату змінити не можна

За давньою традицією в першу неділю березня в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі стартували вже двадцять шості сільські спортивні ігри Тернопільщини. Об одинадцятій ранку в спортивному залі очолюваного Василем Мулярчуком навчального закладу розпочалися баталії майстрів малої ракетки. А в двох затишних аудиторіях запустили годинники шахісти із шашкістами. 

Уже перед церемонією урочистого відкриття не важко було помітити, що боротьба, як завжди, обіцяє бути напруженою. Адже посперечатися за перші особисті і командні відзнаки наймасовіших змагань фізкультурників краю зібралося чимало переможців і призерів попередніх ігор. У турнірі з настільного тенісу — Максим Левицький із Заліщиків, Анатолій Дацюк із Кременеччини і Ігор Шуфляд із Бережан, у шахах — Іван Хабінець і Світлана Бодак із Теребовлянщини, Василь Деременда з Бучаччини, в шашках — Степан Господарик із Гусятинщини та інші. Одне слово, нехай не ображаються ті, кого не згадав. Краще пізніше розкажу про них, як про перших лауреатів XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини.

Відкрив змагання голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік. Уже зі стартових протоколів удалося дізнатися, що в них беруть участь колективи з дванадцяти районів. А ось у Лановецькому, Збаразькому, Підволочиському, Бережанському, Монастириському і Чортківському, вочевидь, уже не далеко до того часу, коли держава руками своїх чиновників поставить «хрест» на розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення. Коштів на участь сільських фізкультурників в обласних змаганнях там просто не виділили. Хіба майстри малої ракетки з Бережанщини приїхали за власний кошт.

І нехай владні мужі, які дуже швиденько забули про накази, які їм давав народ на Майдані, навіть не пробують заводити стару «пісеньку» про «оптимізацію» галузі. Коли торік під час аналогічних стартів не було лише лановецьких фізкультурників, то нині — самі бачите, скількох нема. Сумно все це…

Фото автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини