Вільне життя

Чи заборонять МАФи на Театральному майдані в Тернополі?

19 лютого почали збирати підписи під електронною петицією про заборону розміщення МАФів на Театральному майдані та його околицях. 3 березня в мерії дали відповідь.

Автор петиції Марія Машлянка написала: «Заборонити встановлення малих архітектурних форм, виносних площадок кафетеріїв та ресторанів на території Театрального майдану, його околицях та під’їзних дорогах».

Відповідь на петицію підготував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Дідич. Після наведення текстів статей Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо МАФів Театрального він написав наступне. «Розміщення малих архітектурних форм здійснюється відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Виходячи з даного переліку не можна вести мову про повну заборону встановлення малих архітектурних форм на території Театрального майдану та навколо нього. Особливо це стосується декоративних фонтанів, монументальних споруд, ліхтарів, сходів тощо.

Однак Тернопільська міська рада підтримує заборону встановлення виносних площадок кафетеріїв, торговельних павільйонів, лотків, будиночків для здійснення торгівлі.

Саме тому відповідними виконавчими органами підготовлено проект рішення Тернопільської міської ради про заборону встановлення споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, виносних площадок кафетеріїв на території Театрального майдану, його околицях та під’їзних дорогах. Даний проект рішення буде винесено на розгляд найближчої сесії Тернопільської міської ради».

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини