Вільне життя

Штрафи за сміття на вулиці підвищувати не можна

Тернополянин Олег Синовець звернувся в Тернопільську міську раду з ініціативою запровадити великі штрафи для тих, хто смітить. У мерії відповіли, що не уповноважені змінювати умови покарання.

«Тернопіль багато років мав репутацію красивого та чистого міста, тому для відновлення цієї слави закликаю до впровадження високих штрафів за викинуте на вулицях міста сміття, а особливо недопалків від цигарок, – ішлося в петиції. – Поряд з цим прошу збільшити в місті кількість урн для сміття. Також пропоную встановити на урнах коротку інформацію, як боротися з правопорушниками, які засмічують місто, а також описати послідовність дій, які необхідно прийняти в разі виявлення порушників».

«Повідомляємо, що штрафи за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення, зміни до якого органи місцевого самоврядування вносити не уповноважені, – відповіли на звернення Олега Синовця в міській раді. – При виявлені порушень правил благоустрою управління муніципальної поліції або територіальні органи Національної поліції оформляють протокол про адмінправопорушення. Урн для побутових відходів по місту розставлено достатньо, однак значна їх кількість знищується несвідомими особами. Щороку міська рада закуповує нові урни, зокрема минулого року було придбано 200 штук».

Олеся ЯКУШКО

Фото Віри ПЕРУН

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини