Вільне життя

Що ти думаєш про аварію на ЧАЕС?

Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології запрошує учнів та студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля — що далі?».

Таким чином організатори прагнуть зберегти живу пам’ять про цю національну трагедію України, привернути увагу до соціально-економічних, медичних та екологічних наслідків Чорнобильської катастрофи, задуматися над можливостями використання більш безпечних для людей та довкілля джерел забезпечення енергією та енергоефективності.

Конкурс включає три номінації: малюнок, вірш, роздуми (короткий твір до 2 ст. А4, шрифт TimesNewRoman, кегль — 14, інтервал 1,15). Учасникам слід чітко зазначити назву роботи та номінацію, ім’я, прізвище, адресу й контактний телефон, навчальний заклад, клас або курс. Роботи потрібно надіслати до 26 квітня 2016 р. з приміткою «на конкурс», на адресу: Бюро УГКЦ з питань екології, вул. Гарбарська, 22, м. Івано-Франківськ, 76019. Можна скористатися і електронною поштою — ekoburougcc@ukr.net.

Кращі роботи будуть представлені в серії виставок у багатьох містах, серед яких  Рим, Відень, Київ, Львів, Івано-Франківськ та побачать світ окремою збіркою, автори найвдаліших — отримають цінні призи.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини