Вільне життя

Які порядок та умови надання субвенцій об’єднаним громадам?

В рамках державної фінансової підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Кабмін визначив порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам об’єднаних територіальних громад на формування їхньої інфраструктури.

За інформацією на сторінці Офісу рефом у Тернопільській області, це передбачено постановою Кабінету Міністрів «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Прийняття цієї постанови забезпечить розподіл і спрямування державних коштів на формування якісної інфраструктури об’єднаних територіальних громад, посилення їхньої економічної спроможності та поліпшення надання послуг населенню громад. Як відомо, цьогоріч із Державного бюджету місцевим бюджетам об’єднаних територіальних громад на розвиток інфраструктури передбачили мільярдну субвенцію.

Ці кошти розподілятимуть між об’єднаними територіальними громадами від кількості сільського населення і площі об’єднаної територіальної громади. Фінансуватимуть проекти за рахунок цієї субвенції згідно з планом соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади.

Ірина ЯБЧЕНКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини