Вільне життя

Як би зрухати…

Москаль (той, що був головою адміністрації на Луганщині) колись список оприлюднив, правда, неповний, кому таке «щастя» випало — брати гроші в одної держави, а воювати за іншу. Но я сі сумніваю, же щось то поможе.

В нас же чиновникам треба в писок папір запхати або на чолі написати, то би сі зрухали. Може… Я не здивуюсі, коли мені скажут, же ми Януковичу платимо моральне відшкодування за то, що з Межигір’я вигнали.

От чо то так є: коли суддю запхали в сміттярку, то скоро і винуватих знайшли, і засудити встигли, і всі докази повизбирували. А як треба підняти задницю і перевірити, кому ти пенсію призначив, якому головорізу, то ліньки. Розказував сусід, же його зєтя машина збила. Покалічило хлопаку добре. І що? Водій — синок місцевого прокурорчика. Вже штири роки міліція не годна доказів назбирати, що то саме того малого машина, що то саме він баранку крутив і педальки тиснув, ну і найсмішніше — що потерпілий сам на машину не напав і не завдав собі «тяжких тілесних ушкоджень». Ще трошка — то всі кістки так сі позростают і всьо так зажиє, що й справді буде трудно довести, же хлопа покалічило колись. Сліпі люди, пра?

Ми ж тутка, поки одні мают «пособіє» від Москви за то, що наших хлопців товчут на сході, а від нас — пенсію не знати за що, економимо на чім можем. Добре, коли в когось заробітки є в Італії чи Греції. А решті що казати? З одного боку дивно, чого то люди так погнали магазини потрошити, а з другого — як людина кажну гривню економит, то й не дивно, що її так легко наполохати. Я во знайшов рецепта вівсяного печива, простенько і дешево, як за Союзу. Не знаю, правда, чи вівсянку тоже так хутко розхапали з полиць.

На дві з половиною — три шклянки вівсяної муки тре 3—4 столові лижки сметани, стілько ж цукру і 50 грамів масла. Плюс поташ, погашений оцтом. Сметану розтерти з маслом і цукром, додати муку, поташ. Мокрими руками виробити кульки, розплюскати їх трошка, як палянички, викласти на бляшку, змащену олією. Пекти 20 хвилин при температурі 200 градусів. Остудіт і хрумайте з чаєм. Вважайте, жеби не сильно перепекли печенько, бо засушите, а потім можете при необережності ще й зуби поламати, а вставляти їх нині ой як дорого.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи  ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини