Вільне життя

Як працювати з учнями-духовиками?

У Тернопільському музичному училищі ім. С. Крушельницької відбулася конференція викладачів відділів духових інструментів шкіл естетичного виховання області. 

Захід відкрили концертом студенти відділу оркестрових духових та ударних інструментів училища. Продовжив конференцію практичним заняттям з учнями, котрі опановують гру на дерев’яних духових інструментах, професор З. Буркацький з Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової.

Відтак викладачі нашого музичного училища О. Баклаженко та С. Воробель показали, як працювати з дітьми, котрі навчаються грати на мідних духових інструментах.

Керівник духового оркестру музучилища М. Віятик ознайомив викладачів з концертною програмою, що прозвучить у виконанні колективу на ювілеї Співочого поля цього року. Оркестр продемонстрував високий рівень виконання творів.

Підсумки конференції підбив голова предметно-циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів музичного училища Я. Якубець.

У конференції взяли участь директор цього навчального закладу М. Рудзінський, головний спеціаліст департаменту культури, релігій та національностей облдержадміністрації В. Коваль і завідувач навчально-методичного кабінету З. Гірняк.

Варто зазначити, що методкабінет обласного методичного центру народної творчості регулярно організовує конференції, на яких викладачі всіх відділів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області не тільки підвищують кваліфікацію, а й обмінюються досвідом, переймають його у педагогів з вищих навчальних закладів культури і мистецтва, мають змогу ознайомитися з новинками методичної та нотної літератури й придбати її.

В. МІТІН,
методист навчально-методичного кабінету.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини