Вільне життя

Японія дала Україні ще $335 тисяч на медобладнання та дитсадки

У вівторок, 15 березня, в посольстві Японії було підписано грантові угоди з чотирма громадськими організаціями на закупівлю медичного обладнання та облаштування дитсадків. 

Церемонію підписання угод з представниками громадських організацій провів посол Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляє кореспондент Еспресо.TV.

Гроші виділено в рамках програми безвідплатної допомоги “Кусаноне”, яка реалізується в Україні з 2002 року.

У вівторок було підписано п’ять угод, з яких чотири – це проекти в сфері охорони здоров’я та ще один – в сфері освіти.

Зокрема, на японські гроші буде придбано апарати УЗД для лікарень в Рогатині (Івано-Франківська область) та Катеринополі (Черкаська область). Для районної лікарні в Жашкові (Черкаська область), окрім УЗД, закуплять ще гастрофіброскоп.

Також буде закуплено апарат штучного дихання та інше обладнання для реанімаційного відділення для новонароджених львівської лікарні ОХМАТДИТ.

А в Ужгороді за японські гроші закуплять прилади для кількох дитсадків: електроплити, морозильні камери, холодильник, електричні сковороди, м’ясорубки тощо.

  • Нагадаємо, 12 лютого 2016 року Японія вже виділила $460 тисяч на інші благодійні проекти.
  • Щорічно посольство Японії в рамках програми “Кусаноне” отримує близько сотні анкет-заявок на виділення гранту, а цього року їхня кількість зросла до 300. П
  • еред виділенням грошей експерти посольства особисто відвідують кожен об’єкт та на власні очі знайомляться з особливостями його роботи та потребами. Лише потім вирішується питання про виділення коштів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини