Вільне життя

Єдинник перейшов на загальну систему: що з ПДВ-реєстрацією?

Якщо особа, яка з єдиного податку переходить на загальну систему оподаткування, на дату переходу протягом останніх 12 календарних місяців має загальну суму оподатковуваних ПДВ операцій більше 1 млн. грн. (у тому числі включаючи період перебування на спрощеній системі оподаткування), то така особа повинна зареєструватися як платник ПДВ. Про це інформував начальник управління обслуговування платників Василь Кравець.

Для цього суб’єкт господарювання має подати до податкової інспекції реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ не пізніше 10 числа першого календарного місяця, в якому здійснено перехід на загальну систему оподаткування.

Начальник управління зазначив, що будь яка особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, але не подала до контролюючого органу Заяву, несе відповідальність за ненарахування або несплату ПДВ на рівні зареєстрованого платника ПДВ без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування податку.

Детальніші консультації стосовно даного питання можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини