Вільне життя

Єднаймося заради футболу

У Тернопільській обласній філармонії сьогодні, 30 березня, відбулися урочистості з нагоди чвертьвікового ювілею Тернопільської обласної федерації футболу. В затишному концертному залі зібралися не лише ті, хто протягом усіх цих років активно долучався до роботи однієї з найпотужніших громадських спортивних організацій краю, але і сивочолі ветерани — кумири футбольних фанатів останніх трьох чи, навіть, чотирьох десятиліть ще двадцятого століття. 

Ведуча дійства, заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук для початку запросила на сцену священиків Української греко-католицької церкви, які, благословивши учасників зібрання, передали голові федерації Володимирові Мариновському вдячну грамоту футбольним активістам від архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ Василія Семенюка.

У виступі ж самого Володимира Мариновського, а також у вітальному слові першого віце-президента Федерації футболу України Вадима Костюченка йшлося про славні традиції розвитку гри мільйонів на Тернопільщині. Тому присутні не могли не зустріти щирими оплесками першого голову обласної федерації Володимира Прошкіна, який ще наприкінці шістдесятих минулого століття захищав честь тернопільського «Авангарду», колишніх відомих гравців тернопільської «Ниви» Ігоря Біскупа, Романа Мацюпу, Володимира Венгриновича, Ігоря Яворського, Анатолія Назаренка, ветерана бучацького «Колоса» Федора Бокача — команди, яка тричі вигравала ще союзний аматорський кубок фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Не забули і про тих, кого вже нема з нами, вшанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання.

Озвучені Адріаною Онуфрійчук одна за одною славні сторінки історії Тернопільської обласної федерації футболу гармонійно поєднувалися з концертною програмою, подарованою Академічним ансамблем народної музики «Візерунок» під керівництвом заслуженого артиста України Мирослава Бабчука, привітаннями від голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, заступника Тернопільського міського голови Леоніда Бицюри, голови Львівської обласної федерації футболу Ярослава Грися, врученням численних відзнак і подяк, яких удостоїлися ветерани футболу, громадські активісти.

І на завершення, звісно ж, футбольний гімн, та — «Многая літа…» всім, хто присвятив себе улюбленій у народі грі.

Фото автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини