Вільне життя

Із благословення Теребовлянського декана

До розвитку фізичної культури і спорту в Теребовлянському районі долучилося і духовенство. За благословення Теребовлянського декана Української греко-католицької церкви Івана Довгошиї молодь сіл Залав’є, Семенів, Деренівка, Малів, Плебанівка і Сади визначила кращих у турнірі з міні-футболу. 

Окремою командою кинула виклик претендентам на нагороди і збірна священиків. Відразу вибороти один з комплектів нагород святим отцям, щоправда, не пощастило: не змогли потрапити до квартету фіналістів. Кращими ж стали аматори гри мільйонів із Семенова. За перемогу в турнірі команду цього села відзначили призом і грамотами Теребовлянського деканату УГКЦ.

Проведений турнір, на думку директора Теребовлянського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ярослава Королюка, став наочною ілюстрацією ділової співпраці  очолюваного ним осередку з прихильниками здорового способу життя. Державна структура, яка відповідає за розвиток фізичної культури і спорту, подбала про належні умови для проведення змагань. А духовенство — про належне заохочення прихильників здорового способу життя.

Фото з архіву Я. КОРОЛЮКА  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини