Вільне життя

І в студентів свій чемпіонат, і в юнаків

Федерація гирьового спорту України за підтримки освітянського комітету з фізичного виховання і спорту провела в столичному Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця відразу два всеукраїнських турніри. В останні дні лютого стали відомі лауреати сьомого чемпіонату України серед студентів вищих навчальних закладів у вправі за довгим циклом і чемпіонату України серед юнаків і дівчат. 

За нагороди сперечалися понад 120 атлетів із двадцяти восьми вітчизняних вишів і дев’ятнадцяти територіальних громад. І в обох турнірах відзначилися вихованці відомих тернопільських наставників, заслужених тренерів України, майстрів спорту міжнародного класу Зіновія Кульчицького і Петра Багрія.

P1300708

Аспірант Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя Роман Сіправський, до речі, екс-чемпіон світу у вправі за довгим циклом, виборов друге місце серед найважчих богатирів. Аналогічного успіху серед студенток, чия вага не перевищує 60 кілограмів, домоглася Оксана Панькевич із Гусятинського коледжу цього ж вишу. Підтримав земляків також уродженець Збаражчини Роман Баланюк, який нині навчається в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Титул віце-чемпіона виборов у ваговій категорії до 80 кілограмів.

fvBgRPckTis

У Петра Багрія, який нині трудиться в Збаразькій ДЮСШ, підростає і гідна зміна. Вперше виконавши норматив кандидата в майстри спорту, п’ятнадцятирічний Богдан Тольпа удостоївся срібної медалі за успіхи в двоборстві. А молодший за нього Олексій Піпаш, який, як і Баланюк, займається під керівництвом іншого спеціаліста із Збаража Віталія Гуголя, завоював бронзову медаль.

Призери змагань вибороли право взяти участь у чемпіонатах світу. Та чи поїдуть? Усе залежить від того, чи зможуть знайти кошти на неблизьку мандрівку.

На фото: під час змагань у Києві; аспірант Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя Роман СІПРАВСЬКИЙ; збаразькі атлети з уславленим чемпіоном і тренером Петром БАГРІЄМ.

Фото автора та з вільних джерел    

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини