Вільне життя

І профорієнтація, і відпочинок

Тридцять двоє випускників Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату I—III ступенів Тернопільської обласної ради відвідали «Буковель» — найбільший гірськолижний курорт України та Східної Європи.

Ініціатором та організатором подорожі була підприємець і волонтерка з Тернополя О. А. Дзендзель зі своїми друзями, волонтерами Я. В. Гарбічем та І. І. Чайківським.

Під час подорожі за маршрутом Яремче—Яблуниця—Буковель—Поляниця учні дізналися багато нового з історії, географії цього краю, милувалися гірськими краєвидами, мали зустрічі з неординарними людьми різних професій, які давали їм настанови у виборі майбутнього профілю навчання і орієнтири для визначення свого самостійного життя. Між тим діти прекрасно відпочили й гарно провели вихідний.

Роль гіда виконував Ярослав Гарбіч. Під час відвідування готелів випускників ознайомили з різними професіями готельного господарства та продемонстрували обов’язки людей, які обіймають різні посади в ньому.

Педагогічний колектив школи-інтернату та її учні висловлюють щиру вдячність директору ТК «Буковель» О. Л. Шевченкові за підтримку в організації навчально-розважальної поїздки. Також ми дякуємо волонтерам. Їхня доброта й увага до потреб дітей здобула глибоку повагу дорослих, а для учнів ця подія залишиться яскравою згадкою на все життя. Особливу подяку висловлюємо Оксані Дзендзель. Кошти, що вона мала витратити на святкування свого дня народження, дівчина використала для організації поїздки дітей на ТК «Буковель».

Надія ЧОРНОБРОВА,
заступник директора з навчальної роботи Гримайлівської санаторної ЗОШ-інтернату.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини