Вільне життя

І як її туди занесло?

Як би хтось засумнівався, що наша Служба безпеки працює ефективно, відеозйомка, яку оприлюднила СБУ, мала на меті такі сумніви остаточно розвіяти. З телеекранів показали, як скандальній журналістці Марії Столяровій зачитують постанову про видворення її з України й про заборону протягом трьох років в’їжджати сюди (раніше в ЗМІ називали інший термін, п’ятирічний, але це вже деталі). І під пильним наглядом працівників СБУ вона покидає територію України. Як мовиться, так їй і треба. Бо коли на «Інтері» транслювався сюжет про вшанування Небесної Сотні, за кадром пролунала команда редактора «Подробиць тижня» Столярової «прибрати цю х…»

Отже, скандал закінчився. Але чи не могла наша Служба безпеки, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення, керівництво каналу «Інтер» спрацювати так, щоб його взагалі не було? Столичні журналісти зробили більше, ніж усі названі служби. Вони «копнулися» в недалекому минулому Столярової. І встановили, що в 2014-му вона їздила до донецьких бойовиків, вельми приязно спілкувалася з ними, а сепаратистів з батальйону «Восток» публічно назвала «своїми улюбленими чоловіками». Натомість ті, хто бачить Донбас у складі України, були для неї «бандами орків». У пропагандистських матеріалах для російського телебачення сплітала, що Крим ніколи не входив до складу України.

З такими заслугами перед Кремлем громадянка РФ Столярова отримала керівну посаду на «Інтері». І не було кому приглянутися, кого беруть. А чи дуже суворо керівництво каналу покарало українофобку після того, як пролунав матюк в ефірі? Зовсім не покарало, звільнилася вона за згодою сторін.

СБУ похвалилася, що депортувала ту даму без гальм, а як її занесло на український канал — ніхто не «хвалиться».

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини