Вільне життя

А це — надовго

sdgshydfgv

Хоч Україна частково відновила енергопостачання в Крим, а ще Путін помпезно відкрив енергоміст «Росія — Крим», точніше, його дві перші черги, населення півострова продовжує потерпати від багатогодинних віяльних відключень електроенергії. Путін ударив себе кулаком у груди й поклявся на крові, що Крим таки буде зі світлом. Третю чергу енергомосту споруджували в авральному темпі. І раптом…

І раптом будівництво припинилося. Нізвідки взялися вчені-археологи й почали на березі Керченської протоки розкопки в пошуках слідів загубленої цивілізації.

Хто хоч трохи знайомий з археологією, той добре знає, що це дуже марудна й надзвичайно тривала справа. Он у Єгипті вже сотні років копають. І ще не все відкопали. Отже, кримцям принаймні найближчі 5—10 років доведеться потерпіти без світла. Ну ж не може «світовий лідер духовності та культури», яким вважає себе Росія, заради якоїсь подачі якогось світла якимось кримцям та не досліджувати свої історичні джерела (а раптом Москва існувала на території Криму, а вже потім перенеслась десь туди, серед лісів і ведмежих боліт?)

Щоправда, якби хтось із жителів півострова здогадався взяти шкільний підручник з економічної географії Росії, то дізнався б прикру новину: ні Кубанський край, ні сусідні з ним Воронезька, Ростовська та Волгоградська області просто не мають достатніх запасів електроенергії для забезпечення Криму. Тож нічого не вдієш, Путіну «думать надо». А поки цар думу гадає, археологи мусять копати довго й нудно.

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини