Вільне життя

Однобока правда від міністра

164176

«Слуги» народу мали довгі зимові канікули і трудно повірити, що вони «працювали» в округах. Народ бачить і чує, як вони «плідно» працюють у парламенті. Голова не перестає запрошувати їх до зали для голосування. Президентові, напевне, доведеться тих кулуарників відіслати в АТО. Чи не пора вже зняти з депутатів недоторканність, а ще було б добре зменшити їхню кількість, може б, тоді був результат і порядок.

Щодо тих, хто так гучно запевняє, що знає, як робити краще від А. Яценюка, то ми чуємо це всі 24 роки української незалежності. Проте хочу зауважити: людина планує, а Бог керує. Вже колись Королевська обіцяла пенсію в доларах, але цього не сталося.

Усі бачать, що мінські домовленості нічого не дають. Чи не пора міняти формат? На мою просту думку, до тих переговорів слід запросити ті держави, що поставили свої підписи під документом про гарантії недоторканності кордонів України. Чому тільки Леонід Кучма представляє Україну? Чому б не запросити і Віктора Ющенка, Леоніда Кравчука?

Корупція за нинішньої влади буйно процвітає. Прем’єр озвучив цифру: за минулий рік вкрадено 50 мільярдів. Хто ці злодії? Зимова форма для солдата обходиться у близько 19 тисяч гривень. Хіба це не корупція? України ніхто нам не збудує і не визволить від лютого ворога, крім нас, українців. Вся причина в тому, що наша влада не переймається проблемами країни, у неї на першому плані — власний бізнес.

Війна в Україні — загроза всій Європі, і всі бачать, як поводиться Росія. Тому нема такої потреби їздити по закордонах, це дорого. Санкції для Росії не страшні, вона живе Україною.

Що стосується медицини, то закон, прийнятий Верховною Радою, нічого не змінить, у медицини — свої закони. Восьмого лютого на ток-шоу з А. Куликовим виступав міністр охорони здоров’я. Сказав, зокрема, що померла одна вагітна жінка. Людина з температурою 39 градусів шість днів не зверталася до медиків по допомогу. Повірте, люди просто не мають змоги звертатися до медиків з однієї причини — відсутності грошей. День перебування в лікарні для хворого вартує 500 гривень — це при легкому захворюванні, а якщо серйозне, то й тисячі не вистачить. А про операції страшно й казати. Звідки людині взяти такі кошти? Не секрет, що хворі помирають і з вини медиків. Багато ліків підробка, але міністр про це й не обмовився. Кожний лікар має свою аптеку. Колись навіть в аптеках виготовляли ліки, а тепер невідомо де і з чого їх роблять.

Від медичної «реформи» найбільше постраждали села, де навіть аптеки закрили — невигідно. За ліками, якщо ще є кому, їхати доводиться за 20 і більше кілометрів.

На завершення хочу побажати нашим «слугам» заспокоїтися, припинити чвари і почати серйозно працювати. Уявіть себе на місці тих воїнів, що мерзнуть у бліндажах, а понад їхні голови летять «гради». Вони і вас захищають у теплих кабінетах.

Ганна КОК

с. Божиків Бережанського району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини