Вільне життя

Поліцейські чергуватимуть у віддалених селищах

6e9efe675dd58472fbdc42d9824680f5c89f5a64

Тимчасово виконуючий обо–в’язки начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол розповів журналістам про останні напрацювання і новації в роботі відомства.


Так, протягом лютого він побував на робочій зустрічі із головою Національної поліції Хатією Деканоїдзе та нараді за участю міністра МВС Арсена Авакова. Зокрема, саме на останній зустрічі було визначено пріоритетні напрямки діяльності відомства – боротьбу із зовнішньою та внутрішньою корупцією, подолання корисливих насильницьких злочинів, злодіянь, які вчинені в громадських місцях, забезпечення порядку на дорогах, протидія ДТП.

Щодо криміногенної ситуації, то цьогоріч, порівняно із аналогічним періодом минулого року, в області зменшилася кількість умисних вбивств, грабежів, шахрайств, хуліганств. На Тернопіллі не зафіксовано фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, згвалтувань, розбоїв, вимагань. Попри те, невтішною є статистика щодо кількості крадіжок, у тому числі й квартирних, незаконних заволодінь автотранспортом, ДТП із тяжкими наслідками.

Подолати ріст злочинності в поліції сподіваються і за допомогою нововведень. Зокрема, йдеться про створення поліцейських станцій.

– На робочій нараді голови Національної поліції було запропоновано новий підхід до організації роботи працівників, особливо колишніх дільничних інспекторів. У нас випадали з-під контролю невеликі віддалені містечка та селища, як, наприклад, Копичинці, Хоростків, Вишнівець. Тому ми прийняли рішення запустити в області пілотний проект щодо створення поліцейських станцій, – зазначив Олександр Миколайович.

Перші з них розпочнуть роботу уже через два тижні, а майже за два місяці на Тернопільщині функціонуватиме 21 такий пункт. На кожній із станцій працюватимуть по кілька поліцейських, правоохоронці чергуватимуть там цілодобово. Також за рахунок місцевого бюджету станції будуть забезпечені транспортом і пальним. Такі умови праці, каже Олександр Богомол, дозволять поліцейським реагувати швидко й ефективно.

Не менше допоможе в роботі правоохоронцям краю і осучаснений центр лінії 102. Він функціонував і раніше, проте дзвінки туди потрапляли лише з мобільних операторів. Тепер же кол-центр оновлять. Техніка працюватиме в унісон із програмою «Цунамі», якою користуватимуться патрульні. Тобто в райони та на планшети патрульних поліцейських інформація передаватиметься миттєво, що не може не вплинути на оперативність реагування правоохоронців.

До слова, щомісячний звіт про роботу відомства є однією з вимог Закону «Про Національну поліцію». Попри те, Олександр Богомол наголосив, що це для нього більше, ніж юридична формальність, адже він та його підлеглі і раніше, й тепер відкриті для спілкування і співпраці з громадськістю та ЗМІ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини