Вільне життя

Google тестує систему hands-free платежів

У середу компанія Google оголосила про початок тестування нової програми для платежів під назвою Hands Free, яка дозволить користувачам здійснювати мобільні платежі, не виймаючи з кишені гаманець або смартфон. Про це повідомляє інтернет-ресурс Mental Floss.

Ось як це працює: користувач завантажує додаток Hands Free на мобільний пристрій і додає дані кредитної картки і своє фото на власний обліковий запис Google. Потім за допомогою Bluetooth і Wi-Fi з’єднання, а також сервісів для виявлення місця розташування, програма визначає, що користувач зайшов у потрібний заклад. Потім досить сказати касиру фразу “Я заплачу за допомогою Google” (I’ll Pay with Google). Касир використає фотографію і ініціали з облікового запису Google покупця, щоб підтвердити його особистість і проведе платіж. Пізніше клієнт отримає квитанцію про оплату по електронній пошті або СМС.

Поки що такий тип оплати доступний в ресторанах Макдональдс і деяких інших закладах в Сан-Франциско. Надалі Google планує запустити це послугу по всьому світу.

Фото з вільних джерел

Джерело: bublbe.com

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини